esfandiar
27 اسفند 1401 - 21:43

گروه گرگ‌های تنهای الجلیل سران رژیم صهیونیستی را تهدید به مرگ کرد + فیلم

یک گروه فلسطینی که خود را نیروهای الجلیل معرفی می‌کند، تنی چند از شخصیت‌های برجسته رژیم صهیونیستی را تهدید به مرگ کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های عبری زبان به نقل کلیپی که گروه نیروهای الجلیل (گرگ‌های تنها) آن را منتشر کرده، نوشتند، این گروه شخصیت‌های عالی رتبه امنیتی اسرائیل را تهدید کردند به زودی آنها را ترور خواهند کرد.

 

به نوشته این رسانه‌ها در میان افرادی که از سوی این گروه تهدید به مرگ شده اند، یتسحاق هرتزوک رئیس رژیم صهیونیستی، آویو کوخافی رئیس سابق ستاد ارتش و یوفال دیسکین مدیر سابق سرویس امنیت عمومی رژیم صهیونیستی (شاباک) به چشم می‌خورد.

در این تهدید تاکید شده است وقت مرگ شما فرا رسیده است، کلت‌های مجهز به صدا خفه کن انتظار شما را می‌کشند. امضا گرگ‌های تنها در راه‌اند.

گفتنی است چندی پیش این گروه ناشناس مسئولیت عملیات تقاطع مجدو در شمال فلسطین اشغالی را به عهده گرفت، اخبار تایید نشده‌ای حکایت از آن دارد که بمب کنار جاده‌ای یکی از افسران اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.

با وجود آنکه صهیونیست‌ها بایکوت کاملی بر روی انتشار اطلاعات مربوط به این خبر اعمال کرده‌اند اما به گفته مسئولین مطلع بمب به کار رفته در این عملیات، با بمب‌های به کار گرفته شده توسط فلسطینیان متفاوت بوده و آنها را به یاد بمب‌های کنار جاده‌ای می‌اندازد که حزب الله علیه آنها در جنوب لبنان استفاده می‌کرد.

انتهای پیام/*

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1099517